Ważne zwycięstwo na koniec fazy zasadniczej!

Z dzisiejszego meczu, zwycięsko wychodzi drużyna Siergieja Grankina! Ostatni mecz fazy zasadniczej Mistrzostw Rosji wygrywa zespół z Moskwy!

Dynamo Moskwa – Dynamo Krasnodar 3:1
(25:22, 25:21, 23:25, 25:19)

Mecz rozpoczął się punktualnie o godz. 16:00 naszego czasu (według czasu moskiewskiego o godz. 19:00) czyli dość późno. Na pierwszą przerwę techniczną drużyny schodziły przy dwupunktowym prowadzeniem Dynamo Moskwy – 10:8. Po przerwie jednak goście szybko odrobili straty i doprowadzili do remisu – 11:11. Zespół prowadzony przez Czerednika wyszedł ponownie na dwupunktowe prowadzenie – 14:12. Druga przerwa techniczna, na którą drużyny schodzą przy prowadzeniu zespołu z Moskwy – 16:14. Po przerwie Dynamo wskoczyło na jeszcze większe prowadzenie – 22:17. O czas dla swojego zespołu poprosił trener Jurij Marichew – 23:19. Piłka setowa dla zespołu gospodarzy dzisiejszego meczu – 24:22. I pierwszą partię wygrywa Dynamo Moskwa – 25:22.

W drugiej partii zaczęło się od remisów 1:1, jednak Dynamo Moskwa szybko odskoczyło na dwupunktowe prowadzenie – 3:1. Przed pierwszą przerwą techniczną w tym secie zespół z Moskwy pewnie prowadził – 7:4. O czas poprosił trener zespołu gości. Pierwsza przerwa techniczna, zespół z Moskwy prowadzi czterema punktami – 8:4. Po przerwie siatkarze Dynama Krasnodar odrabiali straty zbliżając się na kilka oczek do zespołu z Moskwy – 15:13. Drużyna prowadzona przez Czerednika nie dawała za wygraną! Zdobywała kolejne punkty i uciekała swoim przeciwnikom – 16:13. Gra układała się do końca podopiecznym trenera Czerednika. W efekcie drugą partię wygrywają także siatkarze z Moskwy – 25:21.

Trzecią odsłonę dzisiejszego spotkania pewnie rozpoczęli goście! Wychodząc na prowadzenie – 3:0. Zespół Czerednika bardzo szybko zorientował się, że trzeba zacząć walczyć, co dało w efekcie kilka dobrych wykorzystanych akcji, które doprowadziły do remisu – 5:5. Pierwsza techniczna przerwa w tej partii, na którą Dynamo Krasnodar schodzi jako zespół prowadzący w tym secie – 8:5. Po przerwie ekipa przejezdnych dalej prowadziła, jednak tylko dwoma punktami – 13:11. Dynamo Moskwa odrabia straty i obie ekipy remisują – 16:16. Niestety Dynamo Krasnodar ponownie wychodzi na prowadzenie … jednak nie na długo! Kolejny remis – 19:19. Szykuję się zacięta końcówka trzeciej partii – 22:22. O przerwę poprosił trener Jurij Czerednik – 22:23. Piłka setowa dla zespołu trenera Juriaj Marichewa – 24:23. Piłka setowa wykorzystana – 25:23 wygrywa zespół gości. W całym meczu jest 2:1 dla gospodarzy.Czwarta odsłona dzisiejszego meczu, zaczęła się od walki . Obie drużyny walczyły łeb w łeb – 6:6. Przed drugą przerwą techniczną obie ekipy wyszły na remis – 13:13. Po przerwie Dynamo Moskwa obejmuje prowadzenie w tym secie – 17:15. Przy wysokim prowadzeniu drużyny Siergieja Grankina o czas dla zespołu prosi trener gości – 21:17. Wzięty czas wybija na jedną akcję gospodarzy, jednak bardzo szybko wykonują punktową akcje – 22:18. Piłka setowa dla ekipy z Moskwy!! Piłka setowa wykorzystana w 100% co daje 25 punkt i ważne zwycięstwo w tym meczu – 25:19. W całym meczu Dynamo Moskwa wygrywa 3:1.