Wszystkiego Najlepszego Bartek!

14100443_1084129264998617_6330282367843245192_nDziś, 29 sierpnia Bartek kończy 28 lat z tej okazji przygotowaliśmy wspólnie z Wami prezent urodzinowy. Jak co roku dwa miesiące przed tym dniem robimy wstępne plany co, jak i gdzie. Tak było i teraz. Pod koniec maja wymyśliłyśmy jaką niespodziankę możemy przygotować. Szybkie włączenie kibiców do tego wydarzenia  i ruszamy! Pomysł jest, ale nie ma osoby, która podjęłaby się wykonania tej niespodzianki. Trafiłyśmy na profil na instagramie młodej i zdolnej Ani. Wyjaśniłyśmy o co chodzi, i podjęła się wykonania prezentu, który był nie tylko wyzywaniem dla nas ale i dla niej.
– To było wyzwanie, ale chyba podołałam jemu, z czego jestem dumna, bo czułam małą presję. W głowie miałam tylko jedną myśl „oby mu się spodobały”. Kiedy otrzymałam informacje, że Bartek jest zadowolony z prezentu czułam się ogromnie wyróżniona, że to mi przypadł ten zaszczyt, że rysunki własnoręcznie przeze mnie wykonane trafiły do rąk idola sportowca i, że wywarły na nim takie wrażenie. Każdy pewnie czułby się tak na moim miejscu. Jestem przeszczęśliwa z tego faktu  i mam nadzieję, że moje umiejętności jeszcze nie raz posłużą do takich wydarzeń – informuje Ania. Gdy prezent był już gotowy, mogłyśmy myśleć nad datą spotkania z Bartkiem. Początkowo miało być to 21 lipca, jednak w ostatniej chwili zmieniłyśmy plany i pojechałyśmy do Spały 7 lipca. O naszej wizycie wiedział jeden członek ze sztabu szkoleniowego, a sam Bartek dowiedział się o tym gdy dotarłyśmy już do Spały akurat w momencie przerwy na kawę. Napisałyśmy do niego, że czekamy w ośrodku. Bartek szedł na trening, więc umówił się z nami w restauracji ośrodka po treningu. Jak przebiegało spotkanie, jak wyglądał prezent dowiecie się z filmiku, który znajduje się niżej.


Zespół ofckurka.pl życzy Tobie:

                                                       Dużo zdrowia, pomyślności, 
                                                           Moc uśmiechu, wiele radości, 
                                                                     Kontuzji niewiele, 
                                                         By wokół Ciebie byli przyjaciele! 
                                                         Sukcesu w barwach nowego klubu, 
                                                               Żebyś nie struł się rybą fugu!
                                                               Wielu spotkań z rodziną, 
                                                    Abyś nigdy nie chodził ze smutną miną!

 

To nie koniec życzeń! Zebraliśmy  także kilka miłych słów z Facebooka!

Marta Strzelec: Bartku! Życzę Ci żeby siatkówka zawsze sprawiała Ci radość, żebyś z każdym dniem stawał się coraz lepszym sportowcem. Nigdy nie żałuj podjętych decyzji. Życzę Ci żebyś zawsze miał obok siebie kogoś kto będzie Cię wspierał w tych trudnych momentach i cieszył się razem z Tobą z sukcesów.

Karola Pociecha:  Z okazji urodzin życzę Panu dużo szczęścia, uśmiechu, spełnienia marzeń tych zawodowych jak i prywatnych, jak najmniej upadków, siły na problemy, prawdziwych przyjaciół, kochającej rodziny, żeby nigdy w swoim życiu nie wątpił Pan w siebie i najważniejsze dużo zdrowia bo bez niego nie ma nic. Wszystkiego najlepszego! 🙂

Monika Kaczor: Wszystkiego najlepszego, zdrowia spełnienia marzeń, samych sukcesów z klubem oraz reprezentacja oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Ada Żurawik: Z okazji urodzin chciałabym Ci życzyć dużo zdrowia, szczęścia, radości, uśmiechu na twarzy, spełnienia wszystkich marzeń, samych wygranych meczów, żadnych kontuzji i żeby wszystko wyszło ci w życiu tak jak sobie życzysz.  Wszystkiego najlepszego .

Weronika Olejnik: Wszystkiego, co najlepsze. A przede wszystkim: dużo uśmiechu, miłości, sukcesów zawodowych, zero kontuzji i radości z życia.

Karolina Oleksy: Wszystkiego najlepszego!!! Zdrowia, bo dla sportowca ono jest najważniejsze. Miłości, bo ona nadaje życiu sens. Wytrwałości, abyś spełnił wszystkie swoje marzenia. Sukcesów zarówno z klubem jak i z reprezentacją. Mnóstwa zwycięstw, a jeśli już pojawiłyby się porażki to tylko te motywujące do dalszej walki. 

Paulina Mazurek: Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń, cudownych ludzi wokół siebie i wielu niezapomnianych dni 🙂 Oby Japonia była dla Ciebie szczęśliwa, teraz i za 4 lata. 

Ewelina Lemańczyk: Bartek z okazji urodzin życzę Ci przede wszystkim tego , żebyś zawsze był sobą, żebyś walczył zawsze do samego końca, jak do tej pory. Nigdy nie trać wiary w siebie i swoje możliwości. Reprezentuj dumnie nasz kraj w każdym miejscu na świecie.

Magda Szewczyk: Drogi Bartku! Z okazji Twoich urodzin życzę Ci :
Wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich (sportowych również) marzeń, zdrowia, bo to w sporcie jest bardzo ważne. Samych sukcesów w klubie i w reprezentacji, wszystkiego co najlepsze
Sto lat.

Justyna Zambrzycka:
Wszystkiego najlepszego, wytrwałości w marzeniach,dążenia do postawionych Sobie w życiu celów,dużo zdrowia,szczęścia,miłości,jak najwięcej sukcesów w siatkówce,jeszcze więcej uśmiechu na twarzy,pogody ducha i przede wszystkim abyś nigdy nie tracił wiary i cieszył się życiem.
Łucja Barańska: Panie Bartku.. Składałam już Panu życzenia w formie wiersza ale złożę je jeszcze raz. Chciałabym Życzyć Panu spełnienia wszystkich marzeń, Zdrowia i motywacji myślę że te są bardzo potrzebne w sporcie. Sukcesów sportowych.

Olga Majewska: Drogi Bartku! W dniu twoich urodzin chciałabym życzyć ci: zdrowia, zero kontuzji, zdecydowanie więcej zwycięstw, pobicia rekordu olimpijskiego, powodzenia w nowym klubie, więcej gwoździ wbijanych w boisko, upragnionego medalu olimpijskiego (oczywiście nie jednego), żebyś grał w kadrze jak najdłużej, bo bez Ciebie będzie bardzo trudno 🙂 i wszystkiego najlepszego!

Ania Tkaczuk: Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia, braku kontuzji. Spełnienia wszelkich marzeń tych zawodowych jak i prywatnych. Wielu sukcesów sportowych. Graj w siatkówkę w barwach narodowych i klubowych jak najdłużej. Życzę wielu wygranych meczów, złota w io 2020 ale oczywiście najwięcej zdrówka i szczęścia 🙂 Wszystkiego najlepszego 😀 Sto lat Bartek!

Gabriela Prusaczyk: Panie Bartoszu! Dużo dużo zdrowia, bo to najważniejsze. Żadnych kontuzji, jeszcze więcej siły, żeby był Pan jak zwykle najlepszy 🙂żeby dostarczał Pan nam kibicom jeszcze wielu szczęśliwych chwil, zero smutku, jak najwięcej radości, spełnienia w życiu zawodowym jak i w prywatnym i żeby się Panu wiodło w Hiroszimie 😉 Wszystkiego Najlepszego!

Angelika Kęsicka: Dużo szczęścia i zdrowia. Spełnienia wszystkich marzeń. Wielu sukcesów sportowych. Abyś jak najdłużej grał w siatkówkę, wielu asów serwisowych, wbitych gwoździ w boisko i samych skutecznych bloków.

Zuzia Linkiewicz: Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, radości, żebyś zawsze wierzył w siebie, abyś zdobył medal olimpijski i żeby wszystkie twoje marzenia się spełniły ???

Ela Pastuła: Z okazji urodzin chciałbym życzyć Panu : dużo zdrowia, szczęścia, osiągnięć indywidualnych jak i grupowych, braku kontuzji, więcej występowania w reklamach oraz spełnienia wszystkich marzeń

Kacper Malendowicz: Wszystkiego najlepszego Bartek ! Wielu sukcesów . Powodzenia w nowym klubie. Bys mógł grać dla nas wszystkich w kadrze jak najdłużej <3 i nigdy się nie poddawaj ! Jak zawsze walcz do końca !

Dagmara Śliwa: Drogi Bartku, życzę ci przede wszystkim dużo zdrowia, bo to najważniejsze, wiele radości, miłości i szczęścia oraz powodzenia w nowym klubie. : )

Agnieszka Bondyra: Wszystkiego dobrego! Dużo zdrowia, bo to najważniejsze. Spełnienia marzeń tych sportowych i tych prywatnych ? powodzenia w dalszej karierze sportowej ?

Agata Kruczyńska: Życzę Ci wielu sukcesów, radości i łez ale tylko tych szczęścia. Wytrwałości w dążeniu do celów i mnóstwo miłości. Przede wszystkim jednak życzę Ci dużo zdrowia.

Weronika Kwiatkowska: Wszystkiego najlepszego dużo wiary w siebie i w zespół. Abyś nigdy nie tracił energi. Więcej uśmiechu mniej zmartwień.