Bełchatowianie w półfinale Pucharu Polski!

11.01.2017. PGE Skra Bełchatów – Espadon Szczecin

Bliscy sensacji szczecinianie nie zdołali pokonać bełchatowian, którzy tym samym meldują się w półfinale Pucharu Polski!

PGE Skra Bełchatów – Espadon Szczecin 3:2

(25:19, 16:25, 25:19, 22:25, 15:12)

PGE Skra Bełchatów: Lisinac, Kurek, Kłos, Uriarte, Szalpuk, Penchev, Milczarek (libero) oraz Wlazły, Gladyr, Janusz, Winiarski.

Espadon Szczecin: Gałązka, Kluth, Perłowski, Ruciak, Wika, Kozłowski, Murek (libero) oraz Depowski, Wołosz, Zajder, Sladecek, Kowalonek, Mihułka (libero).

Bartek w tym spotkaniu pojawił się na boisku w wyjściowym składzie. W trakcie meczu zdobył 19 punktów. Na 29 otrzymanych piłek skończył 18, co dało 62% skuteczność. Atakując popełnił 3 błędy. Zagrywał 12 razy, popełniając przy tym 4 błędy. Do tego dołożył 1 punktowy blok.

Bartek po ćwierćfinale Pucharu Polski:
„Te mecze przed samym Final Four pokazały, że trzeba grać maksymalnie skoncentrowanym od początku do końca. Dzisiaj zespół ze Szczecina pokazał naprawdę fajną siatkówkę. Zrobili duży postęp od tego pierwszego meczu, który co prawda wygrali, ale zrobili jakościowo duży skok, duży krok do przodu także życzę im takich występów tylko nie przeciwko nam może. We Wrocławiu na pewno będzie ciekawie, będzie dużo trudnych spotkań przed nami. Mam nadzieję, że nie skończy się to na tym półfinałowym starciu z LOTOS-em”.

Źródło: SiatkarskaLigaTV

 

Leave a Reply